PL
EN
UKR
Nawigacja
Inne Brzmienia
Я прийду на ФЕСТИВАЛЮ
27 червня
28 червня
29 червня
30 червня
ЗАЦІКАВЛЕНІ ВО МЕНІ
всі події
Інші звуки Art’n’Music Festival
Orient Station
Move East Movie
Оповідки зі Сходу
Малі Інші звуки
Східний Експрес – цикл зустрічей
Вірменський ковчег
Словозбори
У годиннику міжY
--:--
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
a
--:--
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
PLACE ПОДІЇ
всюди
Базиліка отців Домініканців
Блоня під замком
Кляштор отців Домініканців
Фестивальний клуб – Блоня під замком
Молодіжний будинок культури „Під акаціею”
Площа перед Театром ім. Г. К. Андерсена
Площа Старого Міста
Сцена на Блонях
Сцена в Люблінському замку
Сцена під наметом
Варштати культури
Віридаж Кляштору Отців Домініканців
ШОУ відповідних результатів
Дивитися програму
графік
ПОМІЧНИК ФЕСТИВАЛЬ
Inne Brzmienia
HOME
новини
line-up 2023
про фестиваль
карта
організатори
тематичні блоки
ФОТО
Архів
Line-up 2022
Line-up 2019
Line-up 2017
Line-up 2016
Інші звуки 2016
Line-up 2015
Line-up 2014
6
липня
СЕРЕДА - I ДЕНЬ
7
липня
ЧЕТВЕР - II ДЕНЬ
12:00 - Мале інше звучання – Малий хор «Інше звучання»
12:00 - Мале інше звучання – Body percussion
12:00 - Мале інше звучання – Marchew Mellody
12:00 - Мале інше звучання – Loop Lublin
12:00 - Мале інше звучання – Заклинателі дощу
12:00 - Мале інше звучання – Танцебайки
12:00 - Мале інше звучання – Саморобка
15:00 - Мале інше звучання – Саморобка
17:00 - ORIENT STATION – «ЧОРНОБИЛЬ 30 + ФУКУСІМА 5» – Відкриття виставки
18:00 - СХІДНИЙ ЕКСПРЕС – «Music out of place» – зустріч
20:00 - Aksak – Еберхард Кранеманн/Хольгер Мертін/Джозеф Сухі
21:30 - Kammerflimmer Kollektief
22:00 - MOVE EAST MOVIE – Українські шерифи
23:00 - Маркус Детмер aka DJ Monsieur Croque
8
липня
П’ЯТНИЦЯ - III ДЕНЬ
12:00 - Мале інше звучання – Заклинателі дощу
12:00 - Мале інше звучання – Танцебайки
12:00 - Мале інше звучання – Малий хор «Інше звучання»
12:00 - Мале інше звучання – Body percussion
12:00 - Мале інше звучання – Loop Lublin
12:00 - Мале інше звучання – Саморобка
15:00 - Мале інше звучання – Саморобка
15:00 - УКРАЇНСЬКЕ КІНО – ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ЦИКЛ – «Радіофобія»
15:00 - ORIENT STATION – Urban-Sketchin – майстер-клас
16:00 - СХІДНИЙ ЕКСПРЕС – «Йду туди, куди йду» – зустріч
18:00 - Somali Yacht Club
19:30 - Diablo Swing Orchestra
21:00 - Казік & Kwartet ProForma та спеціальні гості
22:00 - MOVE EAST MOVIE – Такі красиві люди
23:00 - U.K. Subs
9
липня
СУБОТА - IV ДЕНЬ
12:00 - Мале інше звучання – Малий хор «Інше звучання»
12:00 - Мале інше звучання – Loop Lublin
12:00 - Мале інше звучання – Саморобка
12:00 - Мале інше звучання – Заклинателі дощу
15:00 - СХІДНИЙ ЕКСПРЕС – Промо-зустріч повісті «Карбід»
15:00 - ORIENT STATION – Urban-Sketchin – майстер-клас
15:00 - Мале інше звучання – Саморобка
16:45 - СХІДНИЙ ЕКСПРЕС – Промо-зустріч книжки «50 відсотків рації»
18:00 - ОПОВІДКИ ЗІ СХОДУ
19:30 - Easy Star All Stars
21:00 - Tortoise
22:00 - MOVE EAST MOVIE – Плем’я
23:00 - Shibusashirazu Orchestra
01:00 - Shanti People
10
липня
НЕДІЛЯ - V ДЕНЬ
12:00 - Мале інше звучання – Саморобка
12:00 - Мале інше звучання – Заклинателі дощу
12:00 - Мале інше звучання – Малий хор «Інше звучання»
15:00 - Мале інше звучання – Саморобка
16:00 - Мале інше звучання – ВЕЛИКИЙ ФІНАЛ
17:00 - СХІДНИЙ ЕКСПРЕС – Дебати «Література і територія терору»
19:00 - ОПОВІДКИ ЗІ СХОДУ
19:00 - Łona i Webber
20:30 - Carnival Youth
23:30 - Have you ever seen The Jane Fonda aerobic VHS?